KONST / Litografier / Färglitografi 15229010
nr 1522 9010
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/250 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:42:15
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin